Masz problem z uzyskaniem zezwolenia na zamontowanie anteny na dachu ?

Jeżeli masz problem z uzyskaniem zezwolenia na zainstalowanie instalacji antenowej na dachu budynku w którym mieszkasz, ponieważ spółdzielnia czy wspólnota odmawia Ci, to napisz do mnie maila. Postaram się pomóc uzyskać takie zezwolenie, ponieważ sam przeszedłem długą i karkołomną drogę w tym temacie, mam doświadczenie i jestem zahartowany w takich sprawach. Mnie przez wiele lat nikt nie chciał pomóc, szczególnie w napisaniu wniosku, a ponieważ nie cierpię pisać żadnych urzędowych próśb to latka leciały a anteny nie było. Oprócz przynależności do PZK oraz klubu SP5PPK „zainstalowanego” w OT-37, dodatkowo zapisałem się do klubu łączności kryzysowej, tak trochę na „lipę”, głównie w celu podparcia mojego wniosku. Szczególnie dziękuję za pomoc Hubertowi SP5RE.

Pewnego dnia podjąłem decyzję że jednak sam napiszę taki wniosek, pomimo że nie bardzo wiedziałem jak go napisać, trochę poczytałem w necie i zabrałem się do dzieła, pisałem, poprawiałem, uzupełniałem, modyfikowałem, edytowałem. Wniosek rodził się w bólach, zanim powstała ostateczna finalna wersja, minęło chyba z tydzień albo jeszcze dłużej.

Udało się pomimo arcytrudnej sytuacji, ponieważ blok znajduje się w centrum wielkiego miasta, blok ma aż 20 pięter, a na dachu bloku znajduje się maszt policyjnej anteny, to naprawdę była ciężka i długa walka, pomimo braku doświadczenia zakończona sukcesem, opis jest TU.

Chętnie pomogę kolegom mającym podobne problemy, sam napiszę wniosek i ewentualnie będę dalej pilotował telefonicznie i mailowo sprawę na odległość, aż do uzyskania zgody, i co najważniejsze zrobię to ZA DARMO.

Jeżeli się uda wystarczy zwykłe „dziękuje”. Nie jestem zainteresowany żadną gratyfikacją, kasą czy flaszką, po prostu non profit.

Żeby było zupełnie jasne, napiszę jeszcze raz dużymi literami „ZA DARMO”.

Chętnie podejmę się najtrudniejszych spraw, zabagnionych w spółdzielniach czy wspólnotach, wyglądających na BEZNADZIEJNE, ja naprawdę lubię wyzwania.