Media nie służą informowaniu społeczeństwa, są narzędziem dezinformacji

Żyję na tym świecie stosunkowo długo i odkąd pamiętam, wszystkie rządy za pośrednictwem swoich „aparatów propagandy”, czyli mediów, zawsze kłamały, manipulowały i wprowadzały w błąd swoje społeczeństwa. Tak było za głębokiej komuny i PZPR, następnie za AWS, potem za UW i za SLD, to dawna PZPR, następnie PO a teraz PIS. Oni wszyscy kłamią tak pięknie jak z nut, i będą kłamać, każdy kto by nie rządził będzie kłamać. Dlaczego tak uważam ? Ponieważ jest to bardzo wygodne dla obozu rządzącego i całkowicie bezkarne. Nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje słowa, no to jak mają nie kłamać skoro pozwalamy im na to ? Byliby debilami gdyby tego nie robili, a nie są.

To społeczeństwa są grupami debili, pozwalających siebie okłamywać i lekceważyć. Będą kłamać a nawet oszukiwać nas, dotąd dopóki będziemy im na to pozwalać, dopóki nie będziemy skrupulatnie rozliczać ich z każdego wypowiadanego słowa. Nic się nie zmieni dopóki nie będzie kary za udowodnione kłamstwa, oraz celowe wprowadzanie w błąd społeczeństwa.

Media nie służą informowaniu społeczeństwa, media są instrumentem dezinformacji, tak dezinformacji.

Jestem zdania, że udowodnione ponad wszelką wątpliwość kłamstwo, powinno być surowo karane, ponieważ następnym krokiem po kłamstwie jest kradzież, a następnym przemoc, aż wreszcie gwałt i morderstwo.

Żeby nie było, na całym świecie jest dokładnie tak samo. Nie ma żadnego „demokratycznego” społeczeństwa w którym obowiązuje prawda, czym większa demokracja tym więcej kłamstw, choćby np. USA czy UE, w tych tworach ciężko doszukać się choćby jednego prawdziwego słowa w całym zdaniu a wydawałoby się, że są ostojami demokracji.