Wolność to nie demokracja

Demokracja polega na daniu WYBORU.

Wolność polega na nieograniczaniu tego wyboru, wyłącznie do dwóch z góry narzuconych opcji.

DEMOKRACJA jest wyborem pomiędzy szambem a gnojówką, niby jest wybór jednak smród podobny.

Ludzkości nie potrzeba demokracji, ludzkość oczekuje nie zawężania wyboru, TYLKO do dwóch „zaproponowanych opcji”. Ludzie potrzebują nieskrępowanego WYBORU dowolnie wybranych pomysłów, oczywiście przez społeczeństwo, lecz nie władzę obecnie panującą.

Ludzkość sama potrafi się zorganizować, nie trzeba nam niczego organizować i niczego podpowiadać, wystarczy dać nam spokój i nie przeszkadzać. Na tym polega WOLNOŚĆ.

Ludzkość oczekuje WOLNOŚCI a nie fałszywej demokracji, czyli wyboru pomiędzy szambem a gnojówką.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

Wszelkie podziały na dobro i zło, niebo i piekło, anioły i diabły, kapitalizm i komunizm, na prawicę i lewicę, na republikanów i demokratów, na PiS i PO, na białe i czarne. A przecież wszyscy dobrze wiedzą, że kolorów jest znacznie więcej, oraz że nikt nie jest do końca zły, czy też nieskazitelnie dobry. Jest to mechanizm dający pewną iluzję wolności wyboru, jednocześnie ograniczając ten wybór, do TYLKO dwóch wcześniej przygotowanych opcji. Ale jest też zwodniczym mechanizmem wprowadzającym piekło zniewolenia. pamiętajmy że każdy z nas, niezależnie od płci czy wyznania, srał w pieluchy a ktoś nas musiał przewijać, myć i wąchać te nasze gówno. Nikt nie jest idealny, ale też nikt nie jest do końca zły.

Najlepiej przedstawia to ten materiał informujący o tym kto naprawdę sfinansował rewolucję bolszewicką.

 

 

Media nie służą informowaniu społeczeństwa, są narzędziem dezinformacji

 

Moja autorska wizja zwieńczona licznymi obserwacjami oraz analizami sytuacji politycznej na przestrzeni wieków.