Garry Kasparow przewiduje nowy układ sił w Europie

„Nie uważam, by Scholz, Macron i Draghi chcieli, by Putin wygrał. Ale oni obawiają się zwycięstwa Ukrainy i tego, że świat się zmieni, i staną się mniej istotni. Nowa struktura Europy nie będzie patrzyć na nich jak na liderów po ich polityce uspokajania Rosji – twierdzi Garry Kasparow.

 

A to mój komentarz:

Francja i Niemcy nie są zainteresowane żeby Ukraina wygrała wojnę, ponieważ to zmieni całą geopolitykę, szczególnie w europie, dlatego tak się ociągają z pomocą wojskową. WB i USA oraz Polska odgrywają tutaj kluczową rolę, więc w przypadku wygranej Ukrainy zmienią się sojusze i zależności gospodarcze do których Polska być może przystąpi, prawdopodobnie właśnie teraz przyspieszył rozpad starej UE. 

Stara dama ciągle udaje że jest damą a jest zwykłą prostytutką, nawet nie gejszą lecz zwykłą prostytutką która za kasę oraz wpływy z Rosji, daje dupy putinowi aż trzeszczy, lecz wiele wskazuje, że ten układ już się wyczerpał i czas na nowe rozwiązania. WB wyrasta na nowego lidera w Europie a Polska będzie grała drugie skrzypce co pozwoli na szybszy, silniejszy i mniej skrępowany rozwój naszego regionu. Zyskamy nowych sojuszników i przyjaciół a odprawimy faryzeuszy, niech się kiszą we własnym sosie.