Jest to moja pierwsza samodzielnie budowana witryna internetowa

Jest to moja pierwsza samodzielnie budowana witryna internetowa

Nie trudno zauważyć że jest nadal w budowie, każdego dnia coś w niej zmieniam, poprawiam, edytuję itp. Ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w budowie witryn internetowych, z całą pewnością potrwa to dość długo. Witryna ta powstała 14.07.2017r. natomiast pierwszy artykuł opublikowałem 28.08.2017r. a tak na dobre spodobało mi się to 1.09.2017r. wtedy wrzuciłem kilka artykułów jednego dnia, a jest wiele które czekają w kolejce na publikację.

Zdaję sobie sprawę, że jest to całkowita amatorszczyzna, najpierw powinno się zbudować witrynę a dopiero potem ją publikować, nie robić tego tak, jak ja to robię, publicznie na oczach internautów.

Nie staję do egzaminu przy tablicy, robię to, bo mam chęć podzielić się z innymi moimi doświadczeniami. Robię to tak, jak potrafię, przy okazji zyskując nową umiejętność, poznaję zasady budowy prostej witryny internetowej. Jestem już w takim wieku że nie muszę się wstydzić że nie jestem webmasterem. Wśród moich rówieśników będzie pewnie mniej niż 1/1000 którzy sami zbudowali własną witrynę internetową. Oczywiście mam na myśli osobistą witrynę a nie witryny komercyjne, które są pisane przez pracowników, komercyjnych witryn mam kilka. Wiem że w mojej grupie wiekowej to rzadkość, więc nie muszę wstydzić się mojego ułomnego dzieła.

Witryna jest oparta o szablon WP, który jest bardzo prosty w obsłudze i stosunkowo intuicyjny, pomimo takich ułatwień ta witryna jest bardzo amatorska, ja się na tym zupełnie nie znam, wszystko odkrywam intuicyjnie, publikując i poprawiając własne artykuły. Każdego dnia odkrywam nową funkcjonalność WP, publikuję i przy tym uczę się, to jest nawet wciągające, zaczęło mi się to podobać.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami jednocześnie uczę się, zobaczymy czy coś z tej nauki wyjdzie