Moje niezawodne domowe sposoby na ekspresowe pokonanie grypy, oraz chorób grypopodobnych

Moje niezawodne domowe sposoby na ekspresowe pokonanie grypy, oraz chorób grypopodobnych

Gdy poczuję pierwsze objaw grypy a takim objawem jest drapanie w gardle oraz ból skóry na plecach przy bardzo delikatnym dotykaniu i przesuwaniu palców po skórze jest objawem że właśnie zaczyna się u mnie grypa. Czym szybciej zareaguję tym szybciej infekcja zostaje pokonana.

A więc pierwszym działaniem jest łyżka stołowa oleju z czarnuszki.

Drugie to rozpuszczenie dwóch wielkich tabletek musujących aspiryny i wypicie, wspomóc to dużą porcją witaminy C albo rutinoskorbiny.

Cztery kąpiel w wannie dość gorącej wodzie, czym cieplej tym lepiej, jak poczujemy że już nie jest taka gorąca woda to dopuszczam ponownie gorącej tak żeby zawsze czuć duże gorąco opływające nasze zaatakowane ciało, czas kąpieli nie krócej niż pół godziny a najlepiej z godzinkę, nie powinno to być problemem ponieważ w takim przypadku ta kąpiel będzie powodowała znaczącą ulgę. Będąc w wannie mocno wygrzani, niemal nie odczuwamy żadnych dolegliwości, więc będzie to przyjemne doświadczenie. 

Po wyjściu z kąpieli szybko się wycieramy i dosuszamy suszarką.

Następnie ubieramy się w jakieś dresy i tym podobne ciepłe ubrania oraz czapkę i grube skarpetki frote, następnie wskakujemy do łóżka w takim ubranku jak na sybir.

Warto też podnieść temperaturę pomieszczenia do 24 a nawet 25 stopni Celsjusza w celu odczuwania komfortu cieplnego. 

Normalnie taka temperatura jest niepożądana, a zalecana to około 22 stopnie a czasem mniej, ja zawsze lubię 23 ale jestem ciepłolubny 😉

Wchodzimy pod kołdrę i staramy się usnąć choć szanse na to będą znikome.

Taka kąpiel w połączeniu z aspiryną spowoduje silne poty, wszytko będzie na nas mokre, trzeba ten okres przetrzymać w takim stanie chociaż ze dwie godziny a nie będzie to przyjemne. 

Potem można ponownie się wykąpać, żeby zmyć z siebie ten pot a zarazem dalej się wygrzewać. Po wyjściu z kąpieli ponownie szybko wycieramy się suchym ręcznikiem oraz ubieramy w świeże suche ubrania a nie te przepocone oraz ponownie wskakujemy ubrani pod kołdrę. 

Takie gorące kąpiele, powielamy jeżeli czujemy pogorszenia się naszego stanu, po takiej kąpieli zawsze jest poprawa ale działa tylko kilka godzin.

Ja zazwyczaj stosuję dwie a rzadko, a w trudnych przypadkach nawet trzy kąpiele dziennie. 

Co daje takie moje postępowanie ? 

Czas dochodzenia do zdrowia zależy głównie od momentu w którym podjęliśmy działania zaradcze.

U mnie najszybsze wyzdrowienie było już po jednej godzinie !!! 

Często jest to około 2 godzin, a czasami cały dzień. Najdłużej było 2 dni.

Czy zna ktoś szybszą metodę ? Ja nie słyszałem o szybszej oraz bardziej doskonałej metodzie.

Nie znam też żadnego lekarza, który pomimo całej swojej wiedzy medycznej, oraz dostępnych środków farmaceutycznych jest w stanie szybciej pokonać grypę, niż moja metoda. 

Do tej metody doszedłem empirycznie, przez cale lata mojego już stosunkowo długiego życia.

Z całego serca polecam ją wszystkim chcącym szybko wrócić do zdrowia bez powikłań.