Terror wraz z szantażem pod rządami despotycznego tyrana putina, stały się podstawą prowadzenia polityki Rosji wobec innych państw i narodów.

Zima, głód, ciemność i pragnienie nie są tak straszne, jak „przyjaźń i braterstwo” Rosji

Terror wraz z szantażem pod rządami despotycznego tyrana putina, stały się podstawą prowadzenia polityki Rosji wobec innych państw i narodów.

Rosja nie zachowuje się jak stabilne, normalnie egzystujące państwo demokratyczne.

Rosja zachowuje się jak mafia lub terroryści.

Rosja zawsze była agresywna, ale jeszcze nigdy tak karygodnie nie zachowywała się wobec innych mocarstw, nawet za czasów ZSRR, i już dawno przekroczyła „czerwoną” linię.

Rosja jest państwem autorytarnym nastawionym na ciągłą i niepohamowaną ekspansję, skutkiem tej niepohamowanej ekspansji została zdecydowanie największym państwem.

Rosja swojego gigantycznego terytorium nie kupiła, ani nie dostała tego terenu w prezencie, nie wygrała go w loterii fantowej czy w pokera.

Swoje wielkie, stale powiększające się terytorium Rosja zdobywała i zdobywa podbojami, kosztem mniejszych i słabszych państw.

Ekspansja Rosji jest jak nowotwór ze stale powiększającym się obszarem skażenia, oraz ciągle postępującą infekcją. 

Rosję można porównać do dużego, śmierdzącego i nieustannie rozrastającego się guza. 

Poprzez swoją agresywną politykę oraz niepohamowany ekspansjonizm Rosja stała się dla całego cywilizowanego świata bardzo niebezpiecznym nowotworem.

Podobne symptomy są zauważalne w wojującym Islamie, mechanizmy te są bardzo zbliżone, zwłaszcza nieustannie postępująca ekspansja.

Niezależnie jak zakończy się ta zawierucha wojenna na Ukrainie, to Rosja powinna być zepchnięta na margines polityczno gospodarczy świata. 

Wszystkie cywilizowane państwa powinny izolować Rosję, zarówno gospodarczo jak również politycznie.

Naturalnym postępowaniem powinno być masowe zrywanie stosunków dyplomatycznych oraz usuwanie ambasad Rosji z innych państw. 

Rosja powinna zostać skazana na radykalny ostracyzm oraz całkowitą izolację, a zatem zaznając wykluczenia, pogardy i upokorzenia. 

Bez sprowadzenia Rosjan do samego dna, bez upodlenia ich, nie będą możliwe normalne relacje z tym państwem. 

Przestępca który nie zostanie skazany, następnie odizolowany i nie odsiedzi wyroku, nigdy nie wyzbędzie się pychy i nie straci tupetu.

Upadek jest jedyną możliwą formą terapii dla tego mafijnego państwa o imperialistycznych dążeniach rządzonego przez satrapę.

Właściwą odpowiedzią powinny być adekwatne do szkód wojennych roszczenia finansowe oraz konsekwentna egzekucja tych roszczeń.

Mam nadzieję że Rosja zostanie zmuszona do wypłacenia reparacji wojennych, wszystko zależy determinacji i konsekwencji w działaniu zachodnich mocarstw.

Rosja nie żyje w próżniowej bańce, więc jeżeli będą chcieli powrócić do współpracy z zachodem to muszą naprawić szkody jakich dokonują a więc wypłacić reparacje wojenne.

http://sp5mxf.com/rosja-to-nie-jest-kraj-to-stan-umyslu/asdfgbhn