Nadchodzi przewartościowanie starego układu – czas na zmiany

Dwóch bufonów właśnie zaprosiło prezydenta Polski na szczyt dotyczący bezpieczeństwa Europy, który ma się odbyć pomiędzy naszymi trzema państwami z czego jak wiadomo dwa są mocarstwami.

Niemcy są mocarstwem gospodarczym, natomiast Francja jest silną gospodarką no i Francja jest potęgą militarną a nawet mocarstwem atomowym. To znaczy, że te dwa bufony doszły wreszcie do tego, że Polska jest bardzo istotnym partnerem w rozmowach na temat bezpieczeństwa Europy. Nie rozumiem tylko czemu WB została pominięta, ale to nie mój problem, choć uważam, że to jest błąd.

To co się wydarzyło nie jest przypadkiem, wiedzą że za polską stoi USA i że mamy bardzo silną pozycję militarną.

Wiedzą jakich dokonaliśmy zakupów i jaka będzie siła naszej armii gdy zakończy się cykl dozbrojenia za kilka lat, więc wiedzą że to my jesteśmy tym zderzakiem na wschodniej flance NATO i wiedzą, że jesteśmy odpowiedzialnym sojusznikiem, który nie chowa głowy w piasek na widok ruskiej swołoczy, więc wreszcie musieli to docenić, chociaż dla nich jest to niczym policzek w twarz, że muszą brać nas pod uwagę i że nie da się nas marginalizować. 

To jest niezwykle ważny sygnał wskazujący na szybko rosnącą pozycję Polski na arenie międzynarodowej, co już dawno przewidziałem i mówiłem, że będziemy mocarstwem i tak też się stanie. Jeszcze niedawno gdy to głosiłem można było uważać, że moje pomysły są bardziej życzeniowe, takie fantasmagorie, lecz właśnie to jest pierwszy poważny sygnał, że właśnie zaczęła się nowa rzeczywistość.

Oczywiście Rosja to wszystko widzi a ponieważ oni nas nienawidzą 100x bardziej niż my ich, bo my ich zwyczajnie mamy w dupie i to tyle na ich temat. Problemem Polski nie jest upadła Rosja, lecz te kundle z UE szczególnie Niemcy i Francja które robią wszystko co im nakazuje rząd światowy za pośrednictwem Klasa Schwaba. 

Polska nie chce się poddać dyktatowi NWO oraz zrezygnować z suwerenności a to ich niezwykle rozwściecza i dlatego atakowani jesteśmy ze wszystkich możliwych stron, ale z Polakami trudno sobie poradzić i to już wiedziała Caryca Katarzyna Wielka. Powiedziała że Polski nie da się podbić militarnie, można próbować ale i tak się nie uda. 

Jednak Rosja z zazdrości i zawiści oraz nienawiści do Polski i Polaków może wykonać jakiś głupi i niebezpieczny ruch, mam nadzieję, że tak się nie stanie, jednak należy liczyć się z taką możliwością. Nie tak dawno mówiłem, że Rosja pomimo że jest wielkim mocarstwem atomowym to tak naprawdę boi się Polski i stąd te wściekłe ataki w ich mediach propagandowych na Polskę, Boją się nas z powodu swoich kompleksów oraz pamięci historycznej. Pamiętają kto ich powstrzymał a następnie przepędził w 1920 roku, pamiętają że ich car Wasyl składał hołd polskiemu królowi. Pamiętają rok 1610 oraz wiele innych bitew, wiedzą kto rozgromił Turków i krzyżaków. Można powiedzieć, że to już zamierzchła historia, lecz nic bardziej mylnego. W geopolityce pamięć historyczna jest niezwykle istotna, zwłaszcza przy podejmowaniu strategicznych decyzji a najlepiej o tym świadczy to jaką datę wprowadził putler jako ich święto narodowe.

Dzień Jedności Narodowej, czyli Rosjanie świętują wypędzenie Polaków z Kremla

4 listopada 1612 roku polska załoga Kremla skapitulowała przed oddziałami powstańców rosyjskich dowodzonych przed kniazia Dymitra Pożarskiego i Kuźmę Minina. Moment ten uznaje się za symboliczny koniec Wielkiej Smuty. Dziś w Rosji wydarzenie to upamiętnia Dzień Jedności Narodowej.

Czytaj więcej: https://histmag.org/Dzien-Jednosci-Narodowej-czyli-Rosjanie-swietuja-wypedzenie-Polakow-z-Kremla-7262

Niektórym może wydawać się śmieszne, że wielkie mocarstwo atomowe miałoby bać się takiej małej Polski, więc wytłumaczę to w najprostszy z możliwych sposobów z czego ten strach wynika. 

Ilu ludzi boi się panicznie pająków ?

Przecież przeciętny pająk jest ledwie kruszynką, niezwykle delikatną, można zmiażdżyć go w palcach a jednak ludzie a zwłaszcza kobiety na widok pająka czy myszy potrafią wskoczyć na stół a słonia już może by się nie bały, pomimo że słoń jest 1000 razy bardziej niebezpieczny od pająka. Wielu ludzi boi się szerszeni, os, skorpionów czy węży, wszystkie te gatunki są mało niebezpieczne w porównaniu z człowiekiem, który jest dużo bardziej niebezpieczny, choć często nie zdaje sobie z tego sprawy. Taki sam typ strachu przed Polską ma Rosja, niczym człowiek którego ukąsiła osa. Pamiętając ten ból, będzie bał się tej osy jak ognia a Rosja również pamięta!!!  I nie ma żadnego znaczenia, że jeszcze niedawno byli uważani za potęgę i sami się tak uważali a i tak w podświadomości gdzieś z tyłu głowy mieli, że ta niepokorna Polska jest dla nich niebezpieczna. 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szczyt-polsko-francusko-niemiecki-w-poniedzialek-kluczowy-bedzie-jeden-temat/4w9eq6r,79cfc278